ריהוט ברזל ועץ

ריהוט ברזל ועץ

מעצבי ויצרני רהיטים אהבו מאז ומעולם את השילוב המיוחד של עץ מלא וברזל גושני. החיבור בין הברזל הקר והעץ הטבעי והחם יוצרים יחד מיזוג מיוחד שהופך לריהוט מיוחד במינו. לאחר עשרות שנים בהם התנסו והשתעשעו מעצבים בכל רחבי העולם בשימוש בחומרי גלם תעשייתיים כמו פלסטיק, ניילון וחומרים סינתטיים אחרים, החלה חזרה לחומרי הגלם המקוריים תוך כדי שמירה על קווים נקיים ומודרניים.

חומרי הגלם, מתכת ועץ משתלבים נהדר באותו רהיט, עץ ומתכת משולבים לעתים קרובות בבניית רהיטים מה שמאפשר קונסטרוקציה מעודנת עם עץ מלא בעל יופי טבעי ופראי. . אלמנטים בסיסיים אלה בריהוט משווים לריהוט אל-זמניות ועיצוב שלא מתיישן לעולם.

לכל ריהוט ברזל ועץ יש סיפור שונה וייחודי אותו יש להבין, חיבורים בין ברזל ועץ הם מפגשים של  טקסטורה, חומרי גלם שונים בתכלית, גימורים שונים וצבעים. באופן זה לכל רהיט נוצרים חיים משלו ורק צריך לקבוע עבורו את השפה העיצובית המיוחדת הנכונה והמתאימה לו ביותר. תהליכים אלה, של בחירת סגנון עיצובי וחומרים, דורשים תכנון מקדים ומחשבה עיצובית נכונה וחיפוש מתמיד אחר נקודות החיבור בין חומרים כל כך מנוגדים שיוצרים הרמוניה מושלמת.

שפת העיצוב של שמעון בוזגלו נותנת כבוד רב לחומרים הטבעיים אותם הוא חוקר כבר שנים רבות, הניסיונות הרבים הביאו אותו ליצירת חיבורים מעניינים ולא שגרתיים בין החומרים הטבעיים: ברזל, עץ, בד ועור.

מה חשוב לדעת בהזמנת ריהוט ברזל ועץ?

  • מקצועיות וניסיון – יש לבקש מהמעצב או הנגר לראות דוגמאות של עבודות קודמות שהוא ביצע בתקופה האחרונה וכדאי גם לבקש המלצות מלקוחות קודמים. חשוב מאוד לעבוד עם בעל מקצוע מיומן ומקצוען שיוכל לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר.
  • לוחות זמנים –כדאי לקבוע מראש לוח זמנים מדויק, כך תוכלו לתכנן מראש את קבלת הרהיט בזמן שלכם ולא לפי זמן הנגר…
  • חומרי גלם – האם הנגר משתמש בחומרי גלם איכותיים? מהו סוג העץ ברהיט ובאיזה גימור הרהיט מגיע? (שמן או לכה), האם המתכת מגולוונת? ומהו סוג הגילוון? אנו ממליצים לבקש ולראות את חומר הגלם לפני בניית הרהיט כך שהגוון של העץ וצבע המתכת אכן יתאים לחלל הכללי של הבית או המשרד.

שמעון בוזגלו, מעצב רב תחומי, מתמחה בייצור ועיצוב פריטים ייחודיים, בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל פרויקט, פרטי או מסחרי. מניפת העבודות מתפרשת על פני ערב רב של תחומים: החל מחדרי ישיבות, אלמנטים של פיסול פנים וחוץ, פרזול עיצוב ובנייה של אלמנטים דקורטיביים ייחודיים לפרויקטים אדריכליים פרטיים, מוסדות ציבור ומבנים תעשייתיים ועד הזמנות מורכבות של עבודות מטבחים ייחודיים, ריהוט, חיפויי קירות וגם ריהוט גן. ברזל ועץ הם חומרי הגלם המועדפים עלינו. העבודה נעשית בצמוד לאדריכלים ומעצבי פנים מובילים וכל הריהוט מיוצר בהתאמה ייחודית לכל פרויקט. חשיבות אותנטיות החומרים ואופיים מנחה את הקו העיצובי ואת תהליך הייצור. נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 03-6827060, בטלפון נייד: 052-6762168 או צרו איתנו קשר כאן.

מחכים לפנייתך

לייעוץ פנה אלינו ונשוב בהקדם

Top