רהיטי יוקרה לבית

רהיטי יוקרה לבית – איכותיים וייחודיים

למי שמחפש רהיטי יוקרה בתל אביב ובמרכז כדאי להכיר את בית היצירה של שמעון בוזגלו  ארט אנד דיזיין וורקשופ. עם השנים המקום הפך לסטודיו מוערך וחשוב בתל אביב, במרכז ובכל רחבי הארץ, המשפיע על עולם העיצוב האישי ומבוקש בקרב לקוחות פרטיים, מעצבי פנים ואדריכלים ככתובת מתאימה ליצירת ריהוט יוקרה לבית.

 

משמעותו של ריהוט יוקרה

בימינו כל בית עסק שני מכנה את רהיטיו “יוקרתיים” גם אם מקורם בפס ייצור בסין, והם מוצעים במחירי מבצע זולים במיוחד. בין הגדרה זו לבין יוקרה מאום והיא משמשת ככלי שיווקי למשיכת לקוחות. מי שמחפש ריהוט באמת יוקרתי נדרש לאתר ריהוט העשוי מחומרי גלם משובחים ומיוצר בהליך קפדני עם גימור מושלם, דבר המבטיח קבלת פריט מרשים ועמיד לאורך זמן. בנוסף, ריהוט יוקרה הינו פרי עמלם של מעצבים המייצרים את עבודותיהם בסדרות קטנות או לפי הזמנה, כדי להבטיח את ייחודם של הפריטים.

 

אמן ויוצר רהיטים

שמעון בוזגלו, העומד מאחורי ארט אנד דיזיין וורקשופ, הינו יוצר ואמן רב תחומי האמון על ייצור ועיצוב רהיטים ייחודיים ומקוריים לפי הזמנה. שמעון  נולד וגדל ביפו ועבודתו מושפעת ממפגש בין תרבויות וגישות בניה ועיצוב עכשוויות, וותיקות ועתיקות. השפעות אלו ניכרות למשל ברהיטים המיוצרים משילוב של טכניקות עבודה מסורתיות וחדישות, הנשענות על ידע ממקורות שונים וממלאכות אומנות שונות, החל מידע הנדסי ועד לחקר חומרים.

 

תכנון, עיצוב וייצור כל סוג של ריהוט

הידע, הניסיון והכלים של הסטודיו מאפשרים לתכנן, לעצב ולייצר כל סוג מבוקש של ריהוט בכל רמת מורכבות וייחוד. כך למשל, הסטודיו מייצר רהיטים ממתכת וחומרים מסורתיים ועכשוויים נוספים כמו עץ, בד, עור וזכוכית עבור סלון הבית, פינת אוכל, מטבח, חדרי שינה, חדרי ילדים, מרפסת ועוד. הריהוט כולל בין היתר שולחנות אוכל וסלון, מדפים, ארונות, חיפויי קירות, כיסאות, פינות ישיבה ועוד.

 

מי רוצה ריהוט יוקרה?

ריהוט יוקרה לבית כפי שמציעים לכם בסטודיו של שמעון בוזגלו, מבוקש על ידי גורמים רבים:

  • לקוחות פרטיים מבקשים להזמין רהיטי יוקרה עבור שדרוג בית קיים או עיצוב בית חדש.
  • אדריכלים ומעצבי פנים המתכננים את מאפייני וחזות בתי יוקרה, מבקשים לשלב בתוכם פריטי ריהוט שונים המתאימים בחזותם, סגנונם, חומריהם וצבעיהם לסגנון עיצובו של המרחב.
  • קבלנים של מגדלי יוקרה שמשלבים בדירות שהם משווקים אלמנטים של רהיטי יוקרה, למשל במטבח, לעיצוב הסלון, למעקה מדרגות ועוד.

 

הזמנת רהיטי יוקרה לבית

להזמנת רהיטי יוקרה לבית ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בית היצירה שמעון בוזגלו -ארט אנד דיזיין וורקשופ בטלפונים 03-6827060 ו- 052-6762168 או למייל info@shimonbuzaglo.co.il.

מחכים לפנייתך

לייעוץ פנה אלינו ונשוב בהקדם

Top