ספריות ברזל מעוצבות

ספריות ברזל מעוצבות

אנשי המחשבים טוענים כבר שנים שהספרים עוד מעט נעלמים ואת מקומם יתפסו הספרים הדיגיטליים, לפי שעה התחזיות אינן מתממשות וכנראה שקסמו של הספר המודפס עדיין לא חלף מהעולם. אנשים אוהבים להחזיק את הספר הפיזי שעשוי מנייר ולא פחות הם אוהבים להראות ולהציג אותו לראווה. ספרים מסמלים עבורנו עושר תרבותי ומזכירים לנו את היותנו עם הספר ולא עם שבוע הספר. בכל סלון או חלל אנו מעוניינים לצקת בו אווירה מיוחדת שמקשרת בין הרוח והחומר ממליצים מעצבי פנים ואדריכלים לשלב ספריה כאלמנט שימושי ודקורטיבי.

למה אדריכלים ומעצבי פנים אוהבים שילוב של ספריות ברזל ופליז בחללים שונים?

אחד הטרנדים החזקים ביותר בעולם העיצוב כיום, הן ספריית מדפי פליז, הן נהנות מיחסי ציבור נהדרים בשל העיצוב המודרני היפהפה המראה הקליל שלהן והניגוד שנוצר בין המתכת הקרה לספרים הצבעוניים והחמימים. שילוב ספריית פליז בביתכם או במשרד היא אחת הבשורות המעניינות והמשמעותיות ביותר בעולם הריהוט העכשווי.

 

האם מדובר רק על יופי או גם על פונקציונליות?

ספריות ברזל מעוצבות הן רק מקור הנאה מבחינה סגנונית, יתרונן מתבטא ביציבות רבה ובחוזק עצום מה שמאפשר לשים עליהם אף את הספרים הכבדים ביותר. (אחת הבעיות הגדולות במדפי ספרים היא התכופפות העץ ויצירת ‘בטן’ במדף כאשר מונח עליו משקל רב מדי). בשל חוזקו של הברזל, הקונסטרוקציה של המבנה יכולה להיות מעודנת מאד ולהשתלב בחלל כמעין פסל תלת ממדי או כחוצץ בין שני חללים אותם מעוניינים להפריד באופן חלקי. כאשר מתכננים ספריות מדפים, ברזל הינו חומר אידאלי בגלל העמידות שלו ואורך החיים האינסופי.

 

מה לגבי צבע הספרייה?

מרבית המעצבים והאדריכלים בוחרים לצבוע את הספרייה בצבע השחור האלגנטי אשר משתלב היטב בחלל ונותן לספרים כבוד ונוכחות, אך ניתן כמובן לצבוע את הספרייה בכל צבע שתחפצו. המתכת מקבל כל צבע באהבה ואם ברצונכם להתפרע, אנחנו נלך עם הדמיון שלכם בשמחה וברצון.

 

מה לגבי המחיר?

כפי שכל פריט ריהוט אחר שאתם מתכננים לקנות ועורכים השוואת מחירים, גם בעת קניית ספרית ברזל אנו ממליצים לבצע סקר שוק. כדאי לזכור שלפעמים מומלץ לבחור בעל מקצוע יקר יותר שמספק עבודה מקצועית ואיכותית מאשר אחרי זה לא להיות מרוצים במאת האחוזים.

שמעון בוזגלו, מעצב רב תחומי, מתמחה בייצור ועיצוב פריטים ייחודיים, בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל פרויקט, פרטי או מסחרי. מניפת העבודות מתפרשת על פני ערב רב של תחומים: החל מחדרי ישיבות, אלמנטים של פיסול פנים וחוץ, פרזול עיצוב ובנייה של אלמנטים דקורטיביים ייחודיים לפרויקטים אדריכליים פרטיים, מוסדות ציבור ומבנים תעשייתיים ועד הזמנות מורכבות של עבודות מטבחים ייחודיים, ריהוט וחיפויי קירות. העבודה נעשית בצמוד לאדריכלים ומעצבי פנים מובילים וכל הריהוט מיוצר בהתאמה ייחודית לכל פרויקט. חשיבות אותנטיות החומרים ואופיים מנחה את הקו העיצובי ואת תהליך הייצור. נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 03-6827060, בטלפון נייד: 052-6762168 או צרו איתנו קשר כאן.

מחכים לפנייתך

לייעוץ פנה אלינו ונשוב בהקדם

Top