נגרות בהתאמה אישית

עבודות נגרות בהתאמה אישית לפי הזמנה

בבית היצירה שמעון בוזגלו – ארט אנד דיזיין וורקשופ, מתמחים בביצוע עבודות נגרות בהתאמה אישית לפי הזמנה. עבודות נגרות בהזמנה מיועדות לצורכי קהל לקוחות פרטי, מקצועי ומסחרי, ומספקות מענה מקצועי וייחודי שמתאים גם לפרויקטים גדולים ומורכבים של בתי עסק ומוסדות ציבור.

 

הצורך בעבודות נגרות לפי הזמנה

עבודות נגרות לפי הזמנה מבוקשות על ידי קהל רחב של לקוחות מכל ענפי ומגזרי המשק, הנדרשים בפתרונות ספציפיים שמתאימים במידותיהם וצורת עיצובם לחלל נתון. כך למשל, עבודות אלו נדרשות כאשר מבקשים לתכנן פריטי ריהוט במידות או צורה שאינה סטנדרטית, המתאימים למידות החדר או לצרכי והעדפות בעליהם. כמו כן, נגרות בהתאמה אישית מבוקשת כאשר מעוניינים בפריטים ייחודיים, יצירתיים, מקוריים ויוקרתיים שאין שני להם.

צרכים ורצונות אלו יכולים להתבטא בסוגים שונים של עבודות. למשל, לקוחות פרטיים מבקשים להזמין מאתנו עבודות נגרות לעיצוב מטבח מיוחד או לשם ריהוט ביתם, עיצוב חיפוי קירות אומנותי, מעקות וכדומה. לקוחות עסקיים ומוסדיים נדרשים לעבודות נגרות עבור עיצוב חללי משרד וחללי מסחר, לעיצוב לובי של בניינים, וכן לשם יצירת אלמנטים מיוחדים ואומנותיים במרחב.

 

עבודות נגרות מיוחדות

בבית היצירה שלנו בראשות רב האמן שמעון בוזגלו, מתמחים בביצוע עבודות נגרות מיוחדות לפי הזמנה, המספקות מענה יצירתי ושלם העונה לצורכי לקוחות פרטיים, אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, לקוחות עסקיים, תעשייתיים ומוסדיים ועוד. הידע והניסיון בתחום מאפשר לנו לתכנן, לעצב וליצור פריטים ייחודים מעץ, המשלבים חומרים שונים וטכניקות שונות, חדשות וותיקות, אשר משלבות גם עבודות נוספות כמו פרזול וייצור רהיטי מתכת. כל זאת ועוד מוביל לעבודות וירטואוזיות שלא אחת מותחות את גבולות החומר, במיזוג ייחודי של חומרים, גוונים וטקסטורות. למשל, ניתן הזמין עבודות מעץ עם גימור דמוי בטון או גימור דמוי קנבס.

 

שלל פרויקטים לדוגמא

מאחורי חברתנו שורה ארוכה של פרויקטים פרטיים ומסחריים, הכוללים עבודות נגרות בהתאמה אישית. לדוגמא, פרויקטים מסחריים שבצענו כוללים עיצוב לובי של מגדל אדגר בתל אביב ומגדל לגעת בים, עבודות בעץ עבור משרדי בנאי עזריאלי שטרן, משרדי ריג’ס, משרדי אנגלו סכסון, גרגיר אדריכלים ועבודות נגרות לסוויטה במלון דן פנורמה. כמו כן בצענו פרויקטים ללקוחות פרטיים שכללו עבודות נגרות מורכבות, ביניהם דירה לשימור בתל אביב, דירה במגדל פישמן ובנוף ים, וכן ביצענו עבודות נגרות לפי הזמנה לפנטהאוז ברמת אביב, הוד השרון, כפר סבא וגבעתיים, ולווילה בהרצלייה בפיתוח, דירת יוקרה במתחם גינדי, בית פרטי בסביון והוד השרון ועוד.

 

עבודות נגרות בהזמנה

להזמנת עבודות נגרות בהתאמה אישית ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בית היצירה של שמעון בוזגלו -ארט אנד דיזיין וורקשופ בטלפונים 03-6827060 ו- 052-6762168 או למייל info@shimonbuzaglo.co.il.

מחכים לפנייתך

לייעוץ פנה אלינו ונשוב בהקדם

Top