מחיצות מודולריות

על מחיצות מודולריות בעיצוב פנים

מוגבלים במרחב בו את חיים או עובדים? מבקשים פתרונות חכמים, מתקדמים ומעוצבים לחלוקת החלל? בבית היצירה שמעון בוזגלו -ארט אנד דיזיין וורקשופ מספקים מגוון פתרונות איכותיים, מתקדמים וייחודיים לצורכי עיצוב פנים. פתרונות אלו כוללים גם תכנון, עיצוב וייצור מחיצות מודולריות המספקות מענה פרקטי ואסטטי עבור חלוקת מרחב פנימי.

הצורך במרחב גמיש

העשור השני של שנות האלפיים מאופיין ברמה גבוהה של דינאמיות, שבכדי להכילה יש צורך ברמה גבוהה של גמישות הניכרת בתחומים רבים של חיינו, לרבות בעולם עיצוב הפנים. כך למשל, בחללי עבודה ומשרדים רבים מבקשים ליצור מרחב המאפשר מעבר מיידי בין חללים פרטיים למרחב גדול ופתוח. כמו כן מחיצות אלו יכולות להתאים למסעדה עם חלל גדול, הרוצה בעת הצורך לחלקו לחללים קטנים עבור אירועים פרטיים.

בנוסף, גמישות זו חיונית גם בדירות ובתים פרטיים, שלא אחת מוגבלים בחלליהם ונדרשים לספק לדיירים מענה דינאמי המשתנה בהתאם לצורך, שעות היום, אופי פעילות, מספר נפשות השוהות בבית וכדומה. למטרה זו, אחד הפתרונות היעילים ביותר הינן מחיצות מודולריות.

חלוקה נכונה של המרחב

מחיצות מודולריות מספקות פתרון נהדר לחלוקה גמישה ונכונה של מרחב, בין אם מדובר בחלל בייתי, במשרד, בית עסק, חלל מסחרי, מבנה ציבורי, מוסד חינוך, בית מלון, מסעדה וכדומה. מדובר במחיצות המוצעות מחומרים שונים שיכולות להיות בגודל של קיר שלם או קיר חלקי, שלרוב נעות על גבי מסילות. כמו כן, הגמישות והתנועה של המחיצות מעניקות פתרון חכם ויעיל לחלוקה של מרחבים ושינוי מיידי של ייעודם בהתאם לצרכים משתנים. את המחיצות ניתן ליצר ממגוון חומרי גלם, מידות, שיטות חיבור, עיצובים וגוונים, בין אם מדובר במחיצות מזכוכית, עץ, מתכת, חומרים פלסטיים ועוד.

מחיצות מודולריות מעוצבות בהתאמה אישית

בימינו מחיצות מודולריות מוצעות כפריט מעוצב וחכם עם התאמה אישית מלאה לסגנון, אווירה ומידות מבוקשות. ככאלו הן תורמות לא רק לצרכים פרקטיים אלא גם משפרות את חזות המרחב והאווירה השורה בו. כך למשל, ניתן לעצב מחיצות מזכוכית עכשוויות, עדינות שקופות או חצי שקופות המעבירות אור, או מחיצות ממתכת ועץ עם חיתוך בלייזר, מחיצות אקולוגיות מחומרים טבעיים, מחיצות נסתרות ועוד.

הזמנת מחיצות מודולריות

להזמנת מחיצות מודולריות מעוצבות ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בית היצירה שמעון בוזגלו -ארט אנד דיזיין וורקשופ בטלפונים 03-6827060 ו- 052-6762168 או למייל  info@shimonbuzaglo.co.il.

מחכים לפנייתך

לייעוץ פנה אלינו ונשוב בהקדם

Top