חנות רהיטי יוקרה

רהיטים יוקרתיים

בעשורים האחרונים חלה עלייה חדה במספר האנשים שבוחרים לעצב את ביתם בצורה קפדנית ומדוקדקת, במרבית המקרים, נעזרים במעצבת פנים שיכולה להפוך את החלומות שלנו למציאות. בעידן המודרני אנו נחשפים כל העת, למגמות עיצוב שונות וטרנדים של עיצוב הבית באמצעות תוכניות טלוויזיה על עיצוב הבית, אתרי אינטרנט ומגזינים שונים, יש דרישה הולכת וגוברת עיצוב יוקרתי של כל פרט בחלקי הבית: גופי תאורה מודרניים, רצפת פרקט מקורות עץ או בטון מוחלק, רהיטים יוקרתיים המעוצבים באופן אישי, אמנות מיוחדת ופריטי ייחודים שנותנים לבית את אופיו המיוחד.

 

מה הופך רהיטים יוקרתיים לייחודים?

אנו מאמינים שלכל חלל יש סיפור שונה אותו יש להבין לעומק, מחברים בינות טקסטורה, חומרי גלם שונים, גימורים שונים וצבעים. לכל חלל חיים משלו ויש צורך להתאים עבורו ריהוט מיוחד שידבר בשפה העיצובית שלו. תהליכים אלה, של בחירת ריהוט יוקרתי אינם תמיד קלים ודורשים מחשבה ותכנון מקדים, יש להתחשב בעיצוב הכולל שאותו מנסים ליצור ברוח המשפחה או האנשים שחיים או עובדים בחללים השונים. יש מספר פרמטרים שהופכים ריהוט לאמנות:

  • חומרי גלם – רהיטים יוקרתיים, נבנים מחומרי גלם מעולים אשר אינם נמצאים בדרך כלל בריהוט סטנדרטי, עץ מלא, מתכות איכותיות, זכוכית מחוסמת.
  • פרטים וגימור – כל מעצב פנים ואדריכל יאמרו שמה שהופך רהיטים ליוקרתיים בסופו של דבר, זה הירידה לפרטים בשלב התכנון והגימור שלהם בשלב הביצוע.
  • מחיר – אחד הפרמטרים שאנשים רבים אינם רוצים בהכרח לדבר עליהם ומשאירים לסוף, שאלת המחיר… בעת תכנון בית וקניית ריהוט חדש כדאי לתכנן מראש את התקציב העומד לרשותנו, רהיטים יוקרתיים ואיכותיים עולים יותר כסף מאשר ריהוט סטנדרטי שנעשה בייצור המוני, אבל בתמורה אתם מקבלים ריהוט מיוחד ויוקרתי אשר לא תמצאו בשום מקום אחר. כדאי להגדיר את התקציב באופן מדויק לפני שנכנסים לחלל תצוגה של חנות רהיטי יוקרה.
  • העיצוב – בעת בחירת מעצב או נגר לבניית הריהוט כדאי למצוא בעל מקצוע מעולה ומיומן שמבין בצורה אבסולוטית את סוג הריהוט אותו בו אתם מעוניינים ויידע לתרגם את התוכניות לרהיט בצורה שמתאים לחלל בצורה מושלמת. רהיט שהינו פריט אמנות ייחודי שמעורר התפעלות מהסגנון העיצובי.

שמעון בוזגלו, מעצב רב תחומי, מתמחה בייצור ועיצוב פריטים ייחודיים, בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל פרויקט, פרטי או מסחרי. מניפת העבודות מתפרשת על פני ערב רב של תחומים: החל מחדרי ישיבות, אלמנטים של פיסול פנים וחוץ, פרזול עיצוב ובנייה של אלמנטים דקורטיביים ייחודיים לפרויקטים אדריכליים פרטיים, מוסדות ציבור ומבנים תעשייתיים ועד הזמנות מורכבות של עבודות מטבחים ייחודיים, ריהוט וחיפויי קירות. העבודה נעשית בצמוד לאדריכלים ומעצבי פנים מובילים וכל הריהוט מיוצר בהתאמה ייחודית לכל פרויקט. חשיבות אותנטיות החומרים ואופיים מנחה את הקו העיצובי ואת תהליך הייצור. אם אתם מחפשים חנות רהיטים יוקרתית, בה מקפידים על כל פרט עיצובי, הגעתם לכתובת הנכונה! נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 03-6827060, בטלפון נייד: 052-6762168 או צרו איתנו קשר כאן.

מחכים לפנייתך

לייעוץ פנה אלינו ונשוב בהקדם

Top