חיפוי קירות אומנותי

הכוח של חיפוי קירות אומנותי

חיפוי קירות אומנותי כפי שייצרו עבורכם בבית היצירה שמעון בוזגלו- ארט אנד דיזיין וורקשופ שבתל אביב, יהפכו את הקיר שעליו הם ממוקמים לקיר כוח, ויגדירו מחדש את החלל המקיף אותם בין אם מדובר בלובי של בניין, כניסה למשרד או קיר בסלון של בית פרטי.

החיפוי צועד קדימה

עד לא מזמן התפיסה בארץ לגבי חיפויי קירות הייתה פרקטית במהותה, ואליה התווסף אלמנט דקורטיבי. כך למשל, חיפויי קירות היו חיוניים בחדרי אמבטיה, במטבח ובחללים הומי אדם. אולם בשנים האחרונות בגין התרחבות תפיסת המרחב, רבים מבינים שחיפוי קיר יכול להיות הרבה יותר מיעיל ויפה, ולהפוך ליצירת אומנות בפני עצמו כאלמנט המעצב ומפסל את המרחב, שניתן ליצור ממגוון חומרי גלם, טכניקות עבודה, צורות וסגנונות עיצוב.

אלמנט מרכזי עם מסר ברור

יצירת חיפוי קירות אומנותי מעניקה למרחב אלמנט מרכזי המעצב רושם ראשוני, וכן את האווירה במקום עם מסר ברור המועבר דרכו. המסר של החיפוי מושפע מסוג החומרים הנבחר וגוניהם ואופן עיצובם, בין אם במראה מודרני וחדשני, יוקרתי ואלגנטי, חמים וטבעי, אוונגרדי ובועט וכדומה. בכדי להגיע ליעד זה ניתן לעשות שימוש במגוון סוגי חומרים כמו עץ, זכוכית, ברזל, מתכת, לבנים ועוד, כאשר לכל חומר גלם יש השפעה שונה על המרחב כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

• עץ- בהיותו חומר גלם טבעי חיפוי עץ מעניק למרחב תחושה רכה ונעימה, המעבירה מסר בייתי ומזמין. כמו כן בעזרת העץ ניתן ליצור חיפוי ייחודי בשלל צורות ומרקמים, מעוגל, זוויתי או תלת ממדי.
• מתכות – משטחי מתכת כמו ברזל, פליז ונירוסטה מספקים אמצעי מרהיב ומרשים ליצירת חיפוי קיר אומנותי, עם מראה עכשווי, אורבאני או תעשייתי, המשרה אווירה עוצמתית וחדשנית.
• לבנים- חיפוי לבנים מאפשר ליצור קיר מלא בנוכחות עם אווירה חמימה וביתית. כמו כן, על ידי בחירה של לבנים בגדלים וצבעים מיוחדים ועל ידי הצבתם באופן לא שגרתי, ניתן ליצור חיפוי קיר ייחודי, מרשים ומעניין.
• אריחים- חיפוי אומנותי ניתן ליצור מאריחי אבן, שיש או קרמיקה, במידות, גוונים ומרקמים שונים, למשל בגדלים שונים, עם אריחים תלת מימדים, עם צורה גיאומטרית, אריחים מעוטרים ועוד.
• צמחים- בימינו ניתן לעצב קיר כוח אומנותי מחומרים שונים כמו מלבנים או גבס ולשלב בו צמחייה מתאימה שאליה מוסיפים תאורה נאותה. האפקט המתקבל הינו טבעי, מרענן ומרגיע.
• חומרים נוספים- חיפויי קירות אומנותיים ניתן למעשה לייצר מעוד מגוון חומרים כיד הדמיון הטובה על האמן ובהתאם למסר והאווירה המבוקשים במרחב. כך למשל, ניתן ליצור חיפוי ייחודי מאריחי אבן, שיש וקרמיקה לצד יצירת חיפוי מזכוכית, פאנלים של מתכת, חומרים פלסטיים ועוד.

הזמנת חיפוי קיר אומנותי

להזמנת חיפוי קיר אומנותי ולמידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בית היצירה שמעון בוזגלו -ארט אנד דיזיין וורקשופ בטלפונים 03-6827060 ו- 052-6762168 או למייל info@shimonbuzaglo.co.il.

מחכים לפנייתך

לייעוץ פנה אלינו ונשוב בהקדם

Top